GAUDİ KOLEKSİYONU
GAUDİ KOLEKSİYONU
GAUDİ KOLEKSİYONU

GAUDİ KOLEKSİYONU Gaudı Orta Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Sıra dışı çizgileri modern ve klasik bir tasarımla buluşturan Gaudi orta sehpa, evinizin favori yaşam alanlarının atmosferini tümden değiştirmeye ve konfor düzeyini artırmaya hazır! Ceviz renkli ahşabı metal tablanın şıklığıyla bir araya getiren bu özel ürünü daha yakından incelemeye ne dersiniz?
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

GAUDİ KOLEKSİYONU GAUDI ORTA SEHPA

Her renkte ve stilde dekorasyon tercihine kolaylıkla uyum sağlayabilen ceviz renkli ahşap yüzeyiyle Gaudi orta sehpa, farklı ve akılda kalıcı tasarımları tercih eden kullanıcılara hitap ediyor. Ürünün ahşap tablasının orta kısmında yer alan özel desenli metal iskelet, yaşam alanlarında sıra dışı çizgileri görmek isteyenlerin ruhunu yansıtıyor.

Gaudi orta sehpanın ince, siyah ve eğimli ayakları; size pratik bir kullanım deneyimi sunmanın yanı sıra, yaşam alanlarınızda alandan tasarruf etmeyi de kolaylaştırıyor. Ürünün siyah ve ceviz renklerini buluşturan estetik tasarımı, farklı tonlardaki oturma ve yemek grubu ürünleriyle kusursuz bir uyum yakalayabiliyor. Siz de Gaudi orta sehpayı tercih ederek sade dekorasyon tarzınıza şık ve göz alıcı bir görünüm katabilir ya da gösterişli dekorasyon stilinizi etkileyici bir dokunuşla dengeleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

GAUDİ KOLEKSİYONU Kalite detaylarda saklıdır