GOLD
GOLD
GOLD

GOLD Orta Sehpa

8.640 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Gold orta sehpa ile ceviz ağacının şıklığını ve sıcaklığını yemek odalarınıza taşıyın. Detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

GOLD ORTA SEHPA

Evinizin sıcak atmosferine en çok yakışacak yemek odası takımı, Gold Koleksiyonu’ndan. Ahşabın natürel ve minimal tavrı, doğal bir sadelik arayışında olanlara cevap veriyor. Metal detaylar parçaları hareketlendirirken, ahşabın girift görünümü modern bir duruş ortaya koyuyor.

2018 mobilya koleksiyonlarının doğal hayat etkisindeki ilham panosunun yıldızı masif ahşap görünümler, hemen her seride ortaya çıkan sade tablonun ana hatlarını oluşturuyor.

Gold Yemek Odası Takımı, biraz bohem, biraz minimal ama oldukça doğal dünyasıyla karşınızda. Seri, kapak ve yüzey tasarımlarıyla bloklardan oluştuğu izlenimini veriyor. Bunu bir geometrik oyuna çevirmek sizin elinizde.

Küresel ya da plazmik, natürel malzemelerin hayat verdiği tüm parçaları yemek odanızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Metal detaylar, çok büyük olmayan rollerine rağmen fark yaratıyor. Parçaların keskin hatlarını yumuşatan kavisli kulp dizaynı, konsol aynalarına da ilham oluyor.

Böylelikle serinin görsel dili oluşuyor. Hem depolama alanı, hem şık bir sunum sağlayan TV ünitesiyle evinizi bu nezih dünyaya uygun şekilde tamamlıyor. Ceviz ağacının sıcaklığını yaşam alanlarınıza taşıyan Gold Serisi, minimalizmde natürel tavrı en iyi şekilde yansıtıyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

GOLD Kalite detaylarda saklıdır
GOLD En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Gold Orta Sehpa Ürün Adı GOLD ORTA SEHPA Taksitli Fiyatı 9.677 TL Nakit Fiyatı 8.640 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 9.677 TL Nakit Fiyatı 8.640 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.