Çevreye de İnsana da Duyarlı Güvenli Üretim

Çevreye de İnsana da Duyarlı Güvenli Üretim

Sadece bir mobilya markası olmaktan çok duyarlı, faydalı ve güvenilir bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üretim, tasarım, dönüşüm ve sevk aşamalarının tümünde bunu uygulamaya büyük özen gösteriyoruz. Çevreye de insana da duyarlı güvenli üretim sistemlerimiz ve işleyişimiz ile size en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Çevreye dost bir yönetim sistemi ile çalışıyoruz

ISO 14001 belgesine sahip olan markalar, belgede yer alan Çevre Yönetim Sistemi ile çevreye zarar vermeden hizmet veriyor. Bu belgeye sahip olan bir marka olarak biz de çevreye verdiğimiz veya verebileceğimiz zararların sistematik bir şekilde azaltılması ve mümkün ise ortadan kaldırılması için geliştirilen, risk analizleri tabanında kurulan bu yönetim modelini esas alıyoruz. Geleceğimizi ve bırakacağımız en önemli mirası, temiz bir doğayı düşünerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Covid-19 ile mücadelede en güvenli üretimi sağlıyoruz

Her sürece, her zorluğa kolayca adapte olarak üretimimize de verdiğimiz hizmete de ara vermeden, en iyi şekilde devam ediyoruz. Bunun en iyi örneklerinden biri de pandemi döneminin zorlu şartlarına en uygun çalışma koşullarını uygulayabilmemiz. Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’nın şartlarına uygun bir şekilde çalışmamızın ödülü olan TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi, güvenli üretim konusunda gurur duyduğumuz sertifikalarımızdan biri. Hem sizi hem çalışanlarımızı korumak için bu süreç boyunca tüm adımlarımızı en güvenli şekilde atacağımızdan emin olabilirsiniz.