Gücünü Ham Maddesinden Alan Mobilyalar

Gücünü Ham Maddesinden Alan Mobilyalar

Şık görünümün, uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımın en önemli ögesinin kaliteli ham madde olduğunu biliyor ve ürünlerimizde en uygun, en dayanıklı ham maddeleri kullanıyoruz. Doğanın en güçlü ham maddelerini içeren koleksiyonlarımız ile yaşam alanlarınıza birbirinden özel mobilyalar tasarlıyoruz.

Sadece dekorasyonunuzu değil sizi de düşünüyoruz

Doğtaş Mobilya imzasını taşıyan ürünlerde kullanılan ham maddelerin tümü E1 sertifikasına sahip. Bu da kullandığımız malzemelerde kanserojen “Formaldehit” maddesi içermediği anlamına geliyor.

Global yönetmeliklere uygun şekilde çalışıyoruz

Şirketimiz, ürün ve hizmetlerinin hem üretim hem de sevk aşamalarında global bir yönetim anlayışına sahip. Özellikle ham maddelerin seçimi, kullanılması aşamasında büyük bir titizlik ve hassasiyet gösteriyoruz. Tüm bunları en doğru şekilde yaptığımızı ise sahip olduğumuz uluslararası bir kalite sertifikası olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgemiz ile kanıtlıyoruz. Ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin de bir güvencesi olan bu belge ile müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Ormanların korunması ve bilinçli ham madde üretimini destekliyoruz

Doğadan gelen ve koleksiyonlarımıza en özel dokunuşları katan ham maddelerimizin de ormanlarımızın da değerini çok iyi biliyoruz. Sahip olduğumuz Orman Yönetim Konseyi Koruma Zinciri Belgesi (FSC Belgesi), ham maddelerimizi kontrollü kesimlerle, çevre dostu bir işleyişle elde ettiğimizin en önemli göstergelerinden biri.