Hayatı Kolaylaştıran Yenilikler

Mağazalarımızda Yeni Bir Dönem…

İçinde bulunduğumuz dönemde, her dönem olduğu gibi, en büyük sorumluluğumuzun sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığınızı korumak olduğunu biliyoruz. Ve alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için size özel üç yeni hizmeti başlatıyoruz

Size Özel Ücretsiz Randevulu Alışveriş Hizmeti

Alışverişiniz sırasında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaya gösterdiğimiz yüksek hassasiyet çerçevesinde mağazalarımızda özel randevu sistemi ile alışveriş hizmeti vermeye başlıyoruz. Randevu için, 444 34 87’yi veya mağazalarımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp Canlı Bağlantı İle Alışveriş Hizmeti

Bugünden itibaren tüm mağazalarımıza whatsapp hatlarından canlı bağlanabilir, satış temsilcilerimize birlikte mağazamızı gezebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Size en yakın mağazalarımızın direkt telefonlarını ve whatsapp hatlarını www.dogtas.com da bulabilirsiniz.

Doğtaş’tan Yapacağınız Alışverişlerle Hayatı Değil Ödemeyi Erteleyin

Değerli müşterilerimiz bizim için çok değerlisiniz. Amacımız sizlerin hayatını kolaylaştırmak.

Evinizde ailece daha çok zaman geçirdiğiniz bu günlerde ihtiyaçlarınıza daha kolay sahip olmanız için Ağustos ayına özel Yapı Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde vade farksız şimdi alın 2 ay sonra ödemeye başlayın.

Biliyoruz ki bugünler de geçecek. ve biz yine sevdiklerimizle birlikte sağlık, mutluluk dolu yepyeni günlerde doya doya bir arada olacağız.

Sağlıklı günler diliyoruz…