HECTOR Tv Ünitesi Alt Modül

 

Hector tv ünitesi göze hitap ediyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

HECTOR TV ÜNİTESİ ALT MODÜL

Özgün tasarımıyla göz zevkine hitap eden Hector TV ünitesi, tarz sahibi yaşam alanlarının kusursuz bir bileşeni olmaya aday. Koleksiyonun zarif hatlarını bünyesinde barındıran model, antrasit meşe ve kanvas suntalamın eşsiz uyumu ile taş rengi tonların cazibesini yansıtıyor. Profil kapaklardaki gold şerit uygulaması ve gold kaplama halka kulplar, tasarıma ihtişam katıyor. Ayaklardaki gold renkli yüzükler tasarımda bütünlük sağlıyor.

Hector TV ünitesi, işlevselliğiyle de beğeni topluyor. Depolama kolaylığı sağlayan çekmeceleri eşyalarınızı muhafaza ederken geniş rafları dekoratif objeleriniz için bir sergileme alanı sunuyor. TV ünitesinin üst modülleri ise farklı kullanım senaryolarını mümkün kılıyor. Bu modülleri dilerseniz simetrik, dilerseniz yan yana konumlandırabilirsiniz.

Hector TV ünitesi, çekmece raylarında ve kapaklarda yer alan yavaşlatıcılar, temizliğe kolaylık katan yüksek ayak yapısı ile işlevsellikten de taviz vermiyor. Siz de bu zarif ve kullanışlı TV ünitesi ile televizyon izleme zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

HECTOR Kalite detaylarda saklıdır