Hibrit Teknolojisi ile Ekstra Konfor Doğtaş'ta!

Evde kaliteli vakit geçirmenin de evde konforun da önemini artık çok daha iyi biliyoruz. İşte tam da bu yüzden Doğtaş, ürünlerini hibrit teknolojisi ile donatarak evlerinize ekstra konfor getirmeyi amaçlıyor. Hibrit teknolojisi ile Doğtaş ürünlerinin rahatlığı artıyor, evde hayat çok daha keyifli hale geliyor.

Hibrit Teknolojisi Nedir?

Hibrit, kelime anlamı olarak iki farklı gücün bir arada kullanılması anlamına geliyor. Hibrit teknoloji dünyası içerisinde farklı kategorilerde ürünler, otomobiller, elektronik cihazlar, mobilyalar yer alabiliyor. Mobilya sektöründe kullanılan hibrit teknoloji, paket yay sistemi ile sünger malzemenin bir arada kullanılması anlamına geliyor. Yenilikçi paket yay sistemi, klasik yaylı sistemden farklı olarak her bir yay birbirinden bağımsız olacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede oturduğunuz koltuk vücudunuzun ergonomisini en iyi şekilde destekliyor. Vücut basıncınızı en doğru şekilde karşılayan bu teknoloji, hareket transferi azaltımı özelliği sayesinde uzun süre oturulduğunda oluşan göçme ve şekillenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçiyor. Hibrit koltuk ve hibrit yatak özellikleri tüm bu avantajları sayesinde üst düzey konforu odak noktası haline getiriyor.

Hibrit Teknoloji ile Yaşam Alanları Dinlenme Alanlarınız Olsun

Hibrit yatak modellerinin yanı sıra bu üstün teknoloji, koltuklarda ve oturma gruplarında da kullanılıyor. Konfor odaklı hibrit teknoloji, Doğtaş koltuklarda yerini alarak yaşam alanlarınızı gerçekten dinlenme alanlarına dönüştürüyor. Vücudunuzu en iyi şekilde destekleyen koltuklar, bel ve eklem ağrısı bulunan kişilerin ağrılarının artmasını engellerken çok daha rahat bir şekilde oturmalarına ya da uzanmalarına destek oluyor. Konfor adına geliştirilmiş bu özel teknolojiye sahip Doğtaş ürünleri ile yaşam alanlarınıza tarzınızı yansıtan şıklıkla birlikte ekstra konforu da taşıyabilirsiniz.

Hibrit Teknolojisine Sahip Ürünlerimiz

Yaşam alanlarında özellikle de en çok vakit geçirdiğimiz salon ve oturma odalarında konfor en önemli detaylardan biri. Konforu sağlamak içinse şıklığının yanı sıra kaliteli malzemelerle hazırlanmış ve ekstra teknolojilerle donatılmış mobilyalar kullanmak gerekiyor. Doğtaş da hem kullandığı malzemeler hem de ergonomik tasarımlı ürünleri ile rahatlığı yaşam alanlarına taşımayı amaçlıyor. Hibrit teknolojisi ile hazırladığı ürünlerle de üst düzey konfor sunarken çökme şikayetlerine karşı da 10 yıl garanti sağlıyor.

Doğtaş hibrit teknolojisi;

● Modern tarzı ve güçlü duruşuyla öne çıkan Matilda koltuk takımı,

● Zarif detayları, zamansız Chester tarzıyla dikkat çeken Riviera koltuk takımı,

● Klasik ile modern tarzın bir araya geldiği, metal detaylarla zenginleşen Adel koltuk takımı,

Ayrıca Hybrid teknolojisine sahip ürünler çökme şikayetlerine karşı 10 yıl garanti sağlıyor. Siz de Doğtaş’ın konfor adına özel olarak geliştirilmiş hibrit teknolojisine sahip koltuk takımlarına göz atarak yepyeni bir konfor deneyimi ile tanışabilir, oturma odası ya da salonlarınızda rahatlığın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.