EN TR
İş ve Staj Olanakları

Genel Başvurular:

Şirketimizde tanımlanmış işe alım süreci uygulanmaktadır. Süreçteki en önemli kriterlerimiz pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinliklerdir.

Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde yol gösterici olan “Değerlerimizi” işe alım sürecinin de merkezinde tutmakta, ortak değerlerimize sahip olan, kültürümüze uyum sağlayabilecek adayları tercih etmekteyiz.

Değerlendirme süreci sonrasında uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılabilir veya ilerde değerlendirmek üzere bilgilerini kayıt altında tutacağımıza ve takip edeceğimize dair bilgi verilebilir.

Başvuru yapmak için ilanlarımızı www.kariyer.net sitesinden takip edebilirsiniz. 

Staj Başvuruları: 

Şirketimiz, gençlerin profesyonel hayata hazırlanmasında stajların büyük önem taşıdığı inancıyla, lise ve üniversite öğrencilerine staj imkânı sağlamaktadır. Staj programlarımızda öğrencilerin aldıkları teorik bilgilerin uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş yaşamı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Şirketlerimiz stajyer alımlarını yaz dönemi için Mayıs ayında, kış dönemi için ise Eylül ayında yapmakta; staj süreleri projelerin yoğunluğu ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Stajyer adaylarının belirli kriterleri;  not ortalaması, staj tarihi ve stajın zorunlu olması vb. unsurları karşılamaları gerekmektedir. 

Zorunlu staj başvurusu için ilanlarımızı www.kariyer.net sitesinden takip edebilirsiniz. Staj ilanlarına başvuru yaparken staj yapmak istediğiniz süre ve dönemi ön yazınızda belirtmeyi unutmayınız.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol