3 Ay Erteleme Kolaylığı

Senetli Alışveriş İmkanı ile Kefilsiz Şartsız 3 Ay Erteleme Kolaylığı

3 Ay Erteleme Kolaylığı

Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle müşterilerimizin de bütçelerini değerlendirirken dengeye önem vereceğini ve alternatif ödeme sistemlerini tercih etme eğilimi göstereceğini öngörüyoruz. Bu doğrultuda, satışlarınıza çok ciddi olumlu katkı sağlayan “Koru Sigorta Senetli Satış Sistemi” ile ilgili anlaşma yapıldığını duyurmak isteriz.

Kredi kartı limiti yeterli olmayan ya da limiti dolmaması için kart kullanmak istemeyen müşterilerimize bu yöntem ile alternatif ödeme imkanı sunuyoruz. Kartsız ve kefilsiz alışveriş yapma fırsatı DOĞTAŞ’ta!

Başvuru sistemi çok hızlı olup işinizi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Limit tutarı için (verilebilecek üst limit 15.000 TL’dir) yapılan müşteri sorgulaması, ortalama 3 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca sistem, gireceğiniz veriler doğrultusunda tüm senet ve sözleşmeleri otomatik olarak vermektedir.

Bu sistem, güvenli bir istihbarat imkanı ile yönetilmektedir. Müşterilerimizle, poliçe kapsamında ek hizmet kapsamında ödeme ve sorunlu tahsilatlarla ilgili olarak çağrı merkezi ve SMS hizmeti ile iletişime geçilmektedir ve tüm bu işlemler KVKK güvencesi ile yapılmaktadır.

DOĞTAŞ özelinde sistem geliştirmesi yapılmış olup 3 ay ön ödemesiz satış kampanyasına sistem entegre edilmiştir. Ürün satışının yapıldığı tarihten itibaren 3 ay sonrası için senetler veya satış sözleşmesi basılacaktır.