Kim Demiş Keyif Fonksiyonel Değildir Diye?

Kim Demiş Keyif Fonksiyonel Değildir Diye?

Satın alacağınız bir dressuarı evinizin antresine yerleştirin, böylece hem evinize stil ve pratiklik katarsınız hem de dışarıdan geldiğinizde elinizdekileri, çantanızı ya da anahtarlarınızı koyabilirsiniz. Bu da sizi basit dağınıklıklarınızdan kurtarır.

ahşap dresuar

Modüler TV üniteleri, saklama dolaplarını içerecek biçimde tasarlandıkları için hem bir sürü eşyayı gözünüzün önünden kaldırır hem de kablo kirliliğini engeller.

salon dekorasyon

Evinizde hem dekoratif hem kullanışlı çözümlerden birisi de saklama kutuları. Göz önünde olmasını istemediğiniz tüm eşyaları kategorilerine ayırarak bu kutularda saklayabilirsiniz. Ayrıca eğer üstlerine içinde ne olduğunu da yazarsanız vakitten epey bir tasarruf sağlayacağınızdan eminiz.

En güzel eşya saklama çözümlerinden biri olan bazalar, hem yazlık ve kışlıkları ayırmak için hem de nevresim ve yorganları saklamak için evinizdeki en uygun yerdir. Tüm bu seçeneklerin arasında en fazla eşya saklanabilen bazalara, istediğiniz şekilde kategorize edeceğiniz eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

karyola başı

Date de sortie: jeudi 7 décembre 2017

Étiquettes