LARINA
LARINA
LARINA
LARINA
LARINA
LARINA
LARINA
LARINA
LARINA

LARINA 160X200 Karyola

12.700 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ
  • Genel Bakış

  • Fiyat Seçenekleri

LARINA 160X200 KARYOLA

Ahşabın ve mermer deseninin bir arada kullanıldığı, ilhamını doğadan alan Koke yan sehpa ile oturma odanıza ya da salonunuza hem işlevsel hem de şık bir öge ekleyin!

Ceviz ahşap renginin kullanıldığı Koke yan sehpa, ideal boyutlarıyla her mekana kolayca uyum sağlıyor. Dört uzun ayağı, dışı ahşap iç kısmı mermer desenli yuvarlak tablası ile modern bir tarza sahip ürün, özellikle; minimal, dinamik ve genç bir çizgiye sahip mekanlara çok yakışıyor.

Yalın tasarımıyla ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım için ideal özelliklere sahip Koke yan sehpayı dilerseniz tek başına dilerseniz de şık bir aksesuar ile birlikte kullanabilirsiniz. Kahvenizi, çayınızı içerken size eşlik edecek ürünü, şık bir vazo ve hoş çiçeklerle taçlandırabilirsiniz. Ürünü, her renk koltuk takımı ile kombinleyebilir, ceviz ahşap rengindeki mobilyalarınızla kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

Oturma odası ya da salonunuz için hem işlevsel hem de şık bir yan sehpa arayışındaysanız Koke yan sehpaya mutlaka inceleyin!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LARINA En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Larına 160X200 Karyola Ürün Adı LARINA 160X200 KARYOLA Taksitli Fiyatı 13.716 TL Nakit Fiyatı 12.700 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 13.716 TL Nakit Fiyatı 12.700 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.