LORENTA DACRAS JASMIN
LORENTA DACRAS JASMIN

LORENTA DACRAS JASMIN Tv Ünitesi

 

Zamansız country tarzına modern bir yorumla yeniden hayat veren Lorenta Dacras Jasmin TV ünitesi, salonunuza romantik bir atmosfer katıyor.
  • Genel Bakış

LORENTA DACRAS JASMIN TV ÜNİTESİ

Doğtaş’ın sevilen Lorenta koleksiyonunu Dacras Jasmin rengi ile yeniden yorumlayan Lorenta Dacras Jasmin koleksiyonu, klasik country tarzını yaşam alanlarına taşıyor. Modern tasarım çizgileriyle şekillenen koleksiyon, seçkin detaylarıyla özgün bir tarz kazanıyor.

Yaşam alanlarına romantik bir dokunuş katan Lorenta Dacras Jasmin TV ünitesi, güçlü etkisini detaylardan alıyor. Çekmece ve kapakların gövdesini çevreleyen profil, ayaklardaki zarif ahşap işçiliği ve serigrafi uygulamalı cam kapakları bir arada benzersiz bir ahenk yaratıyor. Altıgen formdaki ayaklar ve altın rengi metal kulplar, rafine görselliğe katkıda bulunuyor

Bulunduğu her ortama ferah bir atmosfer katan Lorenta Dacras Jasmin TV ünitesi, şıklığının yanı sıra fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Farklı ölçülerde tasarlanan modüller arasından istek ve ihtiyaçlarınıza hitap edenleri seçerek kendi ünitenizi oluşturabilirsiniz.

Değişen boyutlardaki televizyon sehpası modellerini açık raf ya da kapaklı dolap şeklindeki üst ve yan modüller ile bir arada kullanabilirsiniz. Böylece hem ekstra depolama alanına sahip olabilir hem de dekoratif objelerinizi, kitaplarınızı sergileyebilirsiniz

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.