Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
LOUNGE
LOUNGE
LOUNGE

LOUNGE Berjer

 

Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Lounge Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LOUNGE BERJER

Doğtaş’ın modern ve yeniliğe ayak uyduran bakış açısını en iyi şekilde yansıtan Louisa Koleksiyonu’nda yer alan Louisa yemek odası ile yemek saatlerine güzellik katmaya hazır mısınız?

Siyah ve altın rengi detayların ceviz malzemeden hazırlanmış ahşap ile buluştuğu Louisa yemek odası, evini modern dünyanın en yeni tasarım anlayışıyla çok daha şık bir hale getirmek isteyen kişilere hitap ediyor. Güçlü, asil ve modern duruşunu lazer kesim geometrik desenleri, metal detayları ve yine geometrik altın renkli kulpları en iyi şekilde yansıtıyor. Her bir detayında özgün bir tasarıma rastlayacağınız ürün grubu sıradanlıktan uzak, yaratıcı detaylarıyla zenginleşiyor.

Louisa yemek odası; depolama alanları, rahat sandalyeleri, geniş masası ve hızlı çarpmaları engelleyen ray ve menteşe sistemi ile şıklığın yanında ergonomik bir tasarıma sahip olduğunu da kanıtlıyor. Siz de elegant detaylarla süslü, modern bir yemek odası arıyorsanız evinize değer katacak Louisa yemek odasını tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LOUNGE Kalite detaylarda saklıdır