EN TR

LOUNGE KOLTUK TAKIMI

13.243 TL İndirimli Fiyat 9.270 TL

LOUNGE KOLTUK TAKIMI

13.243 TL İndirimli Fiyat 9.270 TL

Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Lounge Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri.

“Chester” denince aklımıza, çoğunlukla resmi ve maskülen stil kodlarını barındıran bir dekoratif görünüm geliyor. Her daim güncelin peşinde olan Doğtaş tasarımcılarıysa, bu ikonik parçanın yeni sürümü Lounge Koltuk Takımı’nı sizlerle tanıştırıyor. Deri, Chester’ın alışılmış materyali olabilir. Ancak; stil sınırlarının esnetildiği Lounge Koltuk Takımı’nda deri görünümlü kumaşa, dokunulası bir bitiş kazandırılıyor. Chester’da alışkın olduğumuz klasik kahverengidense trend rekler kullanılıyor. Yeninin gücü, “cool” bir duruşa hayat veriyor.

Sezonun en yenilikçi koltuk takımlarından biri olan Lounge, üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor. Sırt ve kollardaki kapitone dikiş uygulaması, takımın vurucu yanlarından bir tanesi. Uzun ahşap ayakları, tercihinize göre ekru ya da ceviz ağacı renginde uygulanabilir. Bu modern görünümün tamamlayıcısı deri görünümlü kumaş, sayısız renk alternatifiyle tarzınıza adapte olmayı bekliyor. Ekstra konforlu oturumsa, Lounge Koltuk Takımı’na neden sahip olmanız gerektiği sorusuna verilen bir diğer cevap.

Dinamiklerin hızla değiştiği yeni nesil dünyada tarz, kimliğin ifadesi konumunda. Bazen yalnızca tarzımız, güçlü bir auraya sahip olmamızı sağlıyor. klasiğe boyut atlatan Lounge Koltuk Takımı, böylesine sağlam bir mizaca sahip olmak isteyenleri Doğtaş’a çağırıyor.

LOUNGE KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 228 / Y: 75 / D: 98 LOUNGE ÜÇLÜ KOLTUK
6.514 tl 4.560 tl
+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 188 / Y: 75 / D: 98 LOUNGE İKİLİ KOLTUK
4.429 tl 3.100 tl
+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 82 / Y: 99 / D: 84 LOUNGE BERJER
2.300 tl 1.610 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol