EN TR

LOUNGE KOLTUK TAKIMI

LOUNGE KOLTUK TAKIMI

Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Lounge Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri.

“Chester” denince aklımıza, çoğunlukla resmi ve maskülen stil kodlarını barındıran bir dekoratif görünüm geliyor. Her daim güncelin peşinde olan Doğtaş tasarımcılarıysa, bu ikonik parçanın yeni sürümü Lounge Koltuk Takımı’nı sizlerle tanıştırıyor. Deri, Chester’ın alışılmış materyali olabilir. Ancak; stil sınırlarının esnetildiği Lounge Koltuk Takımı’nda deri görünümlü kumaşa, dokunulası bir bitiş kazandırılıyor. Chester’da alışkın olduğumuz klasik kahverengidense trend rekler kullanılıyor. Yeninin gücü, “cool” bir duruşa hayat veriyor.

Sezonun en yenilikçi koltuk takımlarından biri olan Lounge, üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor. Sırt ve kollardaki kapitone dikiş uygulaması, takımın vurucu yanlarından bir tanesi. Uzun ahşap ayakları, tercihinize göre ekru ya da ceviz ağacı renginde uygulanabilir. Bu modern görünümün tamamlayıcısı deri görünümlü kumaş, sayısız renk alternatifiyle tarzınıza adapte olmayı bekliyor. Ekstra konforlu oturumsa, Lounge Koltuk Takımı’na neden sahip olmanız gerektiği sorusuna verilen bir diğer cevap.

Dinamiklerin hızla değiştiği yeni nesil dünyada tarz, kimliğin ifadesi konumunda. Bazen yalnızca tarzımız, güçlü bir auraya sahip olmamızı sağlıyor. klasiğe boyut atlatan Lounge Koltuk Takımı, böylesine sağlam bir mizaca sahip olmak isteyenleri Doğtaş’a çağırıyor.

LOUNGE KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 228 / Y: 75 / D: 98 LOUNGE ÜÇLÜ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 7.458 tl 1+11 Taksitli Fiyat 4.607 tl 1+5 Taksitli Fiyat 4.266 tl
+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 188 / Y: 75 / D: 98 LOUNGE İKİLİ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 5.947 tl 1+11 Taksitli Fiyat 3.674 tl 1+5 Taksitli Fiyat 3.402 tl
+ 1 ADET -

LOUNGE

G: 82 / Y: 99 / D: 84 LOUNGE BERJER
Kampanyasız Fiyat 2.588 tl 1+11 Taksitli Fiyat 1.599 tl 1+5 Taksitli Fiyat 1.481 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Nakit ödemelerde uygulanan %15 indirim 1+11 fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol