LUNA Dörtlü Koltuk

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LUNA DÖRTLÜ KOLTUK

Yalın ve şık detayların maksimum rahatlıkla birleşimini temsil eden Luna berjer, tasarımı ve kalitesiyle dekorasyon tarzını ön plana çıkarmak isteyenlere hitap ediyor. Luna berjerin iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Ürünün ahşap ayakları, klasik dekorasyon tarzını yansıtmasının yanı sıra size oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Çünkü yüksek formda tasarlanan ayaklar, ev temizliğinde size zaman kazandırıyor. Öte yandan, Luna berjerin kolay silinebilen kumaşı da temizlik rutinlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Luna berjerin fonksiyonel tasarımı, size maksimum konfor ve rahatlık sunmak için ideal bir forma sahip. Ürünün eğimli sırt tasarımı, arkanıza yaslandığınızda her anı keyfe dönüştürmenizi sağlıyor. Yüksek yapıda ve yumuşak süngerli oturma bölümü, yaşam alanlarınızda olması gereken konfor düzeyini beklentilerinizin üstüne çıkarıyor.

Kısacası, Luna berjer; maksimum konfor ve şık tasarımdan asla ödün vermeyenler için ideal bir ürün. Siz de Luna koleksiyonunun gözde parçalarından olan bu berjeri en kısa zamanda evinizin dekorasyonuna taşıyabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LUNA Kalite detaylarda saklıdır