EN TR

MABELLA ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

MABELLA ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

Ekru rengi, sade çizgileri ve zarif desenleriyle Mabella iç açıyor. Samimi bir oturma odasının yaratıcısı, yatak olabilen üçlü koltuğu ve yüksek ayaklarıyla da kullanım kolaylığı sunuyor.

Konforunuzu düşünen tasarımı ve yatak olabilme fonksiyonu sayesinde Mabella Koleksiyonu bir adım önde. Evde yaratılan her ekstra alan biraz daha değerliyken, Mabella kalabalık ama mekan genişliği açısından sıkıntı yaşayan ailelerin en büyük yardımcısı oluyor. Ceviz ve ekru ayak alternatifleri, evinize en uygun tercihi yapmanıza imkan tanıyor. Birçok açıdan hayalerinizi gerçekleştirecek bir koleksiyon

MABELLA ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

MABELLA ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

Genişlik: 217
Yükseklik: 84
Derinlik: 96

MABELLA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol