MAISON
MAISON
MAISON
MAISON
MAISON

MAISON Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Evinizin dekorasyonunda yalın ve çekici detayları ön plana çıkaran bileşenler kullanmayı seviyorsanız Maison berjerin yaşam alanlarınıza çok yakışacağından emin olabilirsiniz! Keskin hatlar ve geometrik dikişlerle zenginleştirilen modern tasarımı, Maison berjeri hem göz alıcı hem de fonksiyonel kılıyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

MAISON BERJER

Evinizdeki yaşam alanlarının dekorasyonu, tek başınıza ya da sevdiklerinizle bir arada geçirdiğiniz vaktin konforlu ve keyifli olabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Şıklığı, modern bir tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunan oturma grubu bileşenleri, salonunuzun veya oturma odanızın konfor düzeyini artırırken sizi yansıtan dekorasyon stilini ön plana çıkarmanıza olanak tanıyor. Maison berjerin keskin hatları, göz alıcı rengi ve fonksiyonel tasarımı; yaşam alanlarınıza kusursuz bir öge eklemenizi sağlıyor.

Maison berjerin geometrik dikiş uygulamalarıyla zenginleştirilen modern görünümü, dekorasyonunuza dinamik ve keyifli bir dokunuş katıyor. Berjerin yüksek ayak yapısı, size oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünün yumuşak ve göz alıcı tonu, açık ve koyu renklerin ön plana çıktığı tüm dekorasyon stillerine kolaylıkla ayak uydurabiliyor. Siz de yaşam alanınızın dekorasyonunda konforlu ve şık bir parçanın eksikliğini hissediyorsanız, Doğtaş ayrıcalıklarıyla Maison berjere sahip olabilirsiniz.

MAISON Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.