KOLEKSİYONLAR

Şimdi Tarz Doğtaş!
Estetik, konfor ve zamansız şıklığı zengin Doğtaş koleksiyonları ile evinize taşıyın!

LAURA
MADRID
ALYA
BELLA
CATHERINE
MIRANDA
BIANCA
OLIVIA
DIAMOND

Doğtaş’ın şıklığa ve estetiğe vurgu yapan yeni koleksiyonlarından Diamond Koleksiyonu.. Ulaşılabilir lüksün tanımını yeniden yazan seri, pırlanta formundan esinlenilen detaylarıyla olduğu kadar estetik duruşuyla da hayran olunası bir ambiyans yaratıyor.

LOUISA
LUNA

Luna Koleksiyonu maksimum rahatlığın sade detaylar ile zenginleştiği ortamlar yaratmak ve her anı keyfe dönüştürmek için tasarlandı.

ROSALINA

Zarif çizgiler ve elegan detaylar ise Rosalina’nın zamansız tarzıyla mükemmel bir ahenk oluşturuyor.

DANIELA

Deri ve kadife kumaşı bütünleştiren oval hatları ile Daniela Koltuk Takımı, modern-klasik tarzı kendine has bir şekilde yorumluyor.

MAISON

Maison Koltuk Takımı’nın modern tasarımı, keskin hatlar ve geometrik dikişlerle zenginleştirilmiş. Bu da onu hem yalın hem de çekici kılıyor.

CLARA

Doğanın canlandırıcı, yenileyici ve ferahlatıcı etkilerini evinize taşımaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise; size sonsuz bir huzur ve dinginlik sunan Clara ile tanışmalısınız.

HECTOR

İster modern, ister bohem, isterseniz de klasik... Her tarza ve beğeniye hitap eden Hector Koleksiyonu, günümüz dekorasyon trendlerini tasarımına yansıtıp, evinize taşıyor.

PIANTE

Modern tarzın sonsuzluk hissiyle, İskandinav stilinin sadeliğini bir araya getiren Piante, evlerde her dem bahar havası estiriyor.

MONARCH PRIME

Keskin hatlarını yumuşak geçişlerle tamamlayan Monarch koltuk takımı; fonksiyonelliği ve konforu buluşturup, kusursuz bir yaşam alanı yaratmakla da kalmıyor.

MONTANA

Hem şık, hem de modern tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Montana, cesur renkleri ile de sizi cezbetmeyi amaçlıyor. Bunu yaparken de, estetikten ve kullanım kolaylığından ödün vermiyor.

ELITA

Hayran olunası bir tasarıma sahip olan Elita, farklı tarzıyla modern yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Sadeliği, onun şıklığına engel değil. Cesur hatları ise kusursuzluğun bir adım ötesinde.

VALERY

Yalın siluetler, minimal estetiğe zemin hazırlıyor. Konfor detayları, sadeliğin içine ustaca gizleniyor. Mat koyu renklerin vurgusuyla, güzelliğinin altı çiziliyor. Bu güçlü stil hikayesinden siz de ilham alın.

MANTINI

İster bohem, ister modern, ister klasik... Mantini Koltuk Takımı; her eve, her tarza uyan kusursuz bir seri. Günümüz küçük metrekareli evlerine de, geniş yaşam alanlarına da uyum sağlayabiliyor. Yeter ki, doğru kombinasyonları bir araya getirin.

FLORIA

Farklılık arayan dekorasyon tutkunları için sıradanlıktan kaçış niteliğinde bir koleksiyon. Floria; mermer, ahşap ve yansımalı metal üçlüsünün yarattığı etkiden en iyi şekilde faydalanıyor. Modernizm, her detayda hissediliyor.

SANTE

Günümüzün sürdürülebilir yaşam stilini yansıtan ve evdeki temel ihtiyaçları baz alan Sante kalabalıktan uzakta, yalınlığı merkeze alan ve sade bir şekilde dekore edilmiş bir ev düşleyenlerin hayallerine hitap ediyor.

LOUNGE

Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Lounge Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri.

NADIA

Nadia Koleksiyonu, İskandinav kültürünün konforu ön plana çıkaran, minimal ama doğal dekorasyon anlayışından ilham alıyor. Hygge felsefesini huzurlu, keyfili ve neşeli ortamlar için yorumluyor.

MARVIN

Sakin, nitelikli ve çözümcü. Dar mekanlarda kullanışlı bir alan yaratmak isteyenler için tasarlandı. Nötr renkler ve sade tasarım sonsuz kullanışlılık için minalizim ile yorumlandı.

FIONA

Yalın renkler artı abartısız çizgiler, eşittir modern lüks.Fiona’nın sakin hatları, adeta bu huzuru fısıldıyor.

MADILYN

Nezih, zevkli ve sıcak. Tasarımdaki geometrik formlar estetik bir hareketler, antrasit ve ahşap ile buluşuyor. Madilyn abartısız; ama göz alıcı!

RAVENNA

Kaostan uzak, mesafeli ama huzurlu. Güçlü detaylarla pekiştirilen zengin bir görünüm. Ravenna Koleksiyonu'nun çekim gücüne tanık olun.

MAYER

Mayer Koleksiyonu modern bir tasarım algısı ve iç açan tonlarla yalın bir seri. Özel yaşam alanlarındaki düzenin dinlendirici etkisine inananlar için hazırlandı. Göz yormayan, kullanışlı ve sıcak.

GOLD

Gold Koleksiyonu sizi yaşam alanı tasarlamanın son sürümüyle tanıştırıyor. İyi işçilik, yenilik ve dekoratif estetiğe dair ne varsa bu seride bir araya geliyor. Sofistike konfor arayanlara…

GLORIA

Doğadan izler taşıyan, sade ve dinlendirici. Gloria Koleksiyonu, estetik referansını natürel olandan alıyor. Huzurun evde olduğunu bilenler için tasarlandı.

VICTORIA CHESTER

Asil, şık ve klasik… Modern İngiliz vintage uyarlamasıyla Victoria Chester yaşam alanlarında kalite ve yüksek konforu ön planda tutanlar için vazgeçilmez.

BRISTOL CHESTER

Görkemli ve asil bir stil, rafine zevkin ürünü bir oda. Klasik çizgilerin koyu renklerle buluşması, sıcak ama mesafeli bir duruş sergiliyor.

CLARISSA

Ceviz ağacının sıcak rengi, yalın bir ifadeyle form buluyor. Geometrik yüzeylerin yön verdiği koleksiyon, retro-modern duruşu incelikle birleştiriyor. Serinin tavrı tam olarak şu: ikonik sadelik.

FORTE

Rafine bir kurgu, doğanın renk flörtleri ve sanatçı ruhlu bir ev... Forte Koleksiyonu’nu farklı kılan, tüm naifliğinin yanında farklılaşma çabasını gizleyemeyen asi karakteri.

LOFT

Dar alanlar için akıl dolu bir tasarm, minimalizim ile buluştu. Sade ve derin etkisini ilk bakışta, sağladığı  ferahlığı  her gün hissettiren sunumun temsilcisi...

PARMA

Sade bir hayat mı düşlediğiniz? Bolca doğal cazibe, görüntüsünden samimiyet akan dokular ve ışıktan korkmayacak kadar özgüvenli bir duruş? Makyajsız da güzel olan bir kadın gibi.

PALERMO PERA

Sade bir hayat mı düşlediğiniz? Bolca doğal cazibe, görüntüsünden samimiyet akan dokular ve ışıktan korkmayacak kadar özgüvenli bir duruş? Makyajsız, güzel bir kadın gibi.

MARSALA

Gül kurusunun toprak tonlarıyla karışımından oluşan marsala rengi, bordonun zengin, sıcak ve karakteristik tonu, moda çizgileri ve fonksiyonellikle buluşturuyor.

CASABLANCA

Doğu’nun oryantalist çizgileri, Batı’nın yalın formlarıyla harmanlanıyor. Beyaz ve meşenin tarafsızlığında Akdeniz renkleri çok daha ferah duruyor. Rotamızı maviyle yeşilin hayalperest ve huzurlu tonlarına çeviriyoruz. Casablanca Serisi, yaz havasını yatak odalarına getiriyor.

NOBLE

Ağacına girift, geometrik ve simetrik bir yüzey kazandıran yapısıyla nostaljik esintileri ters açıyla buluşuyor. Her detayından kalite akan bu koleksiyon, güzelliğini sıcak ve asil ahşaba borçlu.

SIENTO

Modern çizgilerle geometrik yorumlar… Siento Koleksiyonun da her parçadaki taş rengi detaylar, yine yeniden gençliğe ve modern dekorasyona çağrı yapıyor.

RIENA

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması. Görkemin en sade versiyonuyla tanışın.

RETRO

Üç boyutlu yüzeyler, 70’li yılların estetik anlayışına referans veriyor. Koyu renklerin sade kullanımı sayesinde, geçmişle modernizmin yolları kesişiyor. Ortaya çıkan ikonik tavır, karakterli bir duruşun eseri.

CARLINO

Sadelik hiç bu kadar güçlü ve monotonluktan uzak olmamıştı. Carlino Koleksiyonu’nun rahatlığı ön planda tutan çizgisi, onu aynı zamanda sıradan olandan ayırıyor.

FANTASTIC

Spor-şık bir duruş, işlevsel parçalar ve dinamik bir tarz. Neo-noir filmlerden ve dekorasyon anlayışından esintiler sunan Fantastic Koleksiyonu, kendinden emin bir stili karakterize ediyor.

PEARL

Pearl Serisi çarpıcı, asi ve orijinal. Ona sahip olduktan sonra, salonunuz için düşünmeniz gereken çok fazla detay kalmayacak.

CARINA

Metropol yaşamının hızına uygun, genç ve kullanışlı bir koleksiyon. Carina’nın kendinden emin tavrının kaynağı hem işlevselliği, hem de tarz sahibi oluşu.

LUCCA

Oryantalist konforla modern dekorasyon anlayışını birleştiriyor. Adeta Doğu’nun çizgileriyle bir Batı resmi yapıyor. Biz de her stile uyarlanabilen özel renklerin başına ekruyu ekliyoruz.

MATERA

Estetik, sempatik, fantastik. Matera Köşe Takımı küçük oturma odaları için büyük bir çözüm.

SOFT

Sadece dinlenmek için tasarlandı. Özgün, esnek ve adı üstünde yumuşak. Soft Köşe Takımı’nın oval çizgileri gençliği ve modernizmi simgeliyor. Japonların estetik yaklaşımından esintiler taşıyor.

MIORCA
FRANCESCA
PALERMO
ALEN
BERTHA
RIVIERA
LOGAN
NORMAN
AMANDA
BRANDY
SMART

Cappuccino ve çikolata tadında, tadına doyulmaz bir oda.

SKY
SECRET GARDEN
LENA
LEEDS
NOA
ENJOY
LIZA
PURE
ADEL
COMO
VERONA
VERA
OSLO
TERRA
FREE
OSCAR
TRIO
FELIX
UNITED
INNOVIA
CAPPY
DORO
COSY
SONO
IDEA
TWEEN
MAGIC
SCARLET
TESSA
MELITA
FLORA
MASSIMA
TROY
LIONA
DARCY
LIBERA
MIXX
CALVIN
ALDO
ALICE
PENTA
GERA
ELOA
LUMINI
VERONES
TRINITY