EN TR

MARSALA YAN SEHPA 50X50 VINO BORDO

200 TL İndirimli Fiyat 140 TL

MARSALA YAN SEHPA 50X50 VINO BORDO

200 TL İndirimli Fiyat 140 TL

Gül kurusunun toprak tonlarıyla karışımından oluşan marsala rengi, bordonun zengin, sıcak ve karakteristik bir tonu. Bu rengin hakimiyetindeki Marsala Koleksiyonu, moda çizgileri fonksiyonellikle buluşturuyor.

Detaylara canlılık katan marsala rengi, gül kurusunun toprak tonlarıyla buluşmasından oluşuyor. Marsala Serisi’nin renk karakteri, işte bu kombinasyonla hayat buluyor. Yemek masası ve sandalyelerinin yanında konsol, ahşap ya da cam kapaklı kitaplık, TV ünitesi ve koltuk yan modülünden oluşan Marsala Koleksiyonu, efektif depolama çözümleri hazırlıyor. Yemek odasına hem canlı hem de modası hiç geçmeyecek bir renk getirmek isteyenler için.

MARSALA YAN SEHPA 50X50 VINO BORDO

MARSALA YAN SEHPA 50X50 VINO BORDO

Genişlik: 500
Yükseklik: 500
Derinlik: 500

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol