Doğtaş Mimarlık Hizmeti ile Beğendiğiniz Ürünleri Evinizde Görün

Evinizi yenilemek ve dekore etmek istiyor, fakat onlarca Doğtaş ürünü arasından evinizin tarzına en uygun olanları seçmekte zorlanıyor musunuz? Doğtaş Mimarlık Hizmeti ile ücretsiz mimari destek alarak evinizin tarzı ve dekorasyon zevkinizle örtüşecek ürünleri çok pratik bir şekilde seçebilmeniz mümkün!

Evinde Gör adlı uygulama kapsamında ister size en yakın Doğtaş mağazasını arayarak veya WhatsApp üzerinden randevu oluşturun ve en yakın Doğtaş mağazasında Doğtaş mimarları ile buluşun, isterseniz de WhatsApp aracılığıyla görüntülü konuşma gerçekleştirerek Doğtaş mimarları ile iletişime geçin. Her iki yöntemde de evinizin planını ve ölçülerini mimarlarımızla paylaştıktan sonra çizimi yapılan ve üç boyutlu yerleşim planlarını görebileceğiniz odalarınızda seçtiğiniz Doğtaş ürünlerinin evinizde nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Üstelik Doğtaş mimarlarının size özel hazırlayacağı 3D sunumlarla beğendiğiniz Doğtaş ürünlerinin evinize yerleştirilmiş halini görebilme keyfini yaşayacağınız Evinde Gör adlı bu uygulama ile COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında en güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilmeniz de mümkün.

Hemen Doğtaş Mimarlık Hizmeti için 444 34 87 numaralı hattımızı arayarak veya size en yakın mağazamızın telefon numarasını arayarak size en uygun gün ve saatte randevu oluşturun, zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayın.