MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA
MIRANDA

MIRANDA Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Şehir hayatını yansıtan modern, fonksiyonel, zarif ve şık tasarımıyla Miranda berjer huzurlarınızda! Tasarımı, şıklığı ve kalitesiyle ezber bozan Miranda berjer ile evinizin dekorasyonuna kusursuz bir dokunuş ekleyebilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

MIRANDA BERJER

Kim evindeki yaşam alanlarında hem huzurlu hem de oldukça şık bir atmosfer görmek istemez ki? Siz de tercihinizi modern - şık tasarım çizgilerinden yana kullanıyorsanız, Miranda berjer yaşam alanlarınızı tamamlamak için ilk sıradan aday. İki farklı renk seçeneğiyle oluşturulan Miranda berjerin her iki versiyonu da dinlendirici, zarif ve uyumlu tonları taşıyor. Böylelikle bu ürünü farklı dekorasyon stilleri ve mobilyalarla kombinlemek son derece kolaylaşıyor.

Miranda berjerin bel ve baş desteği bulunan sırt kısmı, size son derece konforlu ve ergonomik bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünün ahşap ayakları, kumaş tonu ve yapısıyla kusursuz bir tezat oluşturuyor. Size de yalnızca arkanıza yaslanıp dinlenmenin tadını çıkarmak kalıyor. Siz de Miranda berjeri yaşam alanlarınıza taşıyabilir, Miranda koleksiyonuna daha yakından göz atarak evinizin konforunu ve dekorasyon tarzını zirveye çıkarabilirsiniz.

MIRANDA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.