Doğtaş ile Sevimli Dostlarımız Koruma Altında

Sektördeki yerini kaliteli ve şık koleksiyonları, müşteri memnuniyeti ve yenilikçi bakış açısıyla sağlamlaştıran Doğtaş, köklü bir şirket olmanın sorumluluğunu toplumsal konulara olan duyarlılığıyla da gösteriyor.

Doğtaş’ın duyarlılık gösterdiği konulardan biri, sokak hayvanlarını korumak. Bunun için Misafir Pati isimli projeyi hayata geçiren markamız, sevimli dostlarımızın rahat etmesine destek olurken aynı zamanda hayvan sahiplendirmeye ya da sokak hayvanlarına sahip çıkmaya karşı olumlu bir bakış açısı yaratmayı da amaçlıyor.

Nedir Bu Misafir Pati Projesi?

Tüm canlıların yaşam hakkına saygı duyan Doğtaş’ın sokak hayvanları için geliştirdiği Misafir Pati projesi ile her Doğtaş mağazasında bir sokak hayvanı barındırılıyor. Kedi ve köpekler için hazırlanan kulübeler mağazalardaki yerini aldıktan sonra mağazaların sahiplendiği sevimli dostlara mama ve su veriliyor, bakımları mağaza çalışanları tarafından üstleniliyor. Böylece kedi ve köpekler için yazın sıcaktan ve susuzluktan, kışın ise soğuktan ve açlıktan uzak, korunaklı bir alan yaratılıyor.

Doğtaş, her mağazasında bir sokak hayvanı barındırarak herkesi sokak hayvanlarına sahip çıkmaya teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu anlamlı ve özel sosyal sorumluluk projesi, genç yaşlı birçok kişiye örnek oluyor. Misafir Pati projesi, hayvanlara uygulanan şiddete ve zorbalıklara iyiliğin gücü ile yanıt veriyor.

Mutlu Patiler Misafir Pati Kulübelerinde!

Her Doğtaş mağazasının bir sokak hayvanı sahiplenmesine önayak olan bu proje kapsamında üretilen “Misafir Pati” isimli kulübeler, kedi ve köpeklerin güvenli bir ortamda yaşamalarını desteklemek için Doğtaş mağazalarında konumlandırılıyor.

Siz de evinize en yakın Doğtaş mağazasını ziyaret ederek sokak hayvanları için mağazalarımızda özel olarak oluşturulan alanları ve kulübeleri görebilir, belki de bu vesileyle evinize ve hayatınıza neşe katacak sevimli bir dost edinmeye karar verebilirsiniz.