MIXX Yan Sehpa Ceviz

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Evinizin en sevdiğiniz köşesinde rustik bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız ceviz renginin güzelliğine ihtiyacınız var. Mixx Yan Sehpa’nın ceviz rengini hemen keşfedin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

MIXX YAN SEHPA CEVİZ

İşten eve geldiğinizde ya da gün içinde kendinize ayırdığınız zamanlarda ayaklarınızı uzatıp dinlenmek istersiniz. Peki, bu anların en güzel eşlikçileri çay ve kahvenizi nereye koyacaksınız? Ya da ayaklarınızı uzattığınızda yeni başladığınız kitabın elinizin altında olmasını istemez misiniz? İşte bu gibi ihtiyaçlarınız için ceviz renkli Mixx Yan Sehpa oldukça ideal.

Ayrıca Mixx Yan Sehpa yalnızca pratikliğiyle değil tasarımıyla da ön planda. Kıvrımlı gövdesi ve yuvarlak masasıyla yaşam alanınıza modern bir dokunuş yapabilirsiniz. Ayrıca kıvrımlı gövdesi sayesinde Mixx Yan Sehpa’yı dar alanlarda da kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken evinizin hangi köşesinde ceviz renkli Mixx Yan Sehpa ile bir köşe yaratmak istediğinize karar vermek. Gerisi tamamen dekorasyon zevklerinize kalmış!

Doğtaş üzerinden Mixx Yan Sehpa’nın ceviz rengine ulaşabilir, evinizde kendi tarzınızda dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

MIXX Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.