EN TR

MODENA TEKLİ KOLTUK

MODENA TEKLİ KOLTUK

Modena ilk bakışta size zarif, soft renklerden oluşan bir oturma grubu gibi gelebilir. Ama o, bundan çok daha fazlası. Birçok stile adapte olabilir. Barındırdığı hangi özelliğin üzerine giderseniz o akıma uygun görünür. Klasik aksesuarlarla geleneksel; minimal parçalarla modern; renkli ve çiçekli detaylarla romantik olur. Rengi birçok kombine elverişlidir. Tüm bunların yanında üçlü koltuğu yatak olabilir ve size fazladan alan oluşturur.

Modena’yı kendi yıldızınıza uyarlayın. Konforu ikinci plana atmadan dekoratif duruşunuzu sergileyin. Onu çok seveceksiniz.

MODENA TEKLİ KOLTUK

MODENA TEKLİ KOLTUK

Genişlik: 820
Yükseklik: 790
Derinlik: 850

MODENA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol