MONTANA
MONTANA
MONTANA
MONTANA

MONTANA Zigon Sehpa Mermer

 

Oturma odanızın ya da salonunuzun kapısından girdiğiniz anda iddialı bir dekorasyonla karşılaşmak ister misiniz? İşte, Montana mermer zigon sehpa, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MONTANA ZİGON SEHPA MERMER

Montana koleksiyonunun en şık parçalarından biri olan Montana zigon sehpa ile yaşam alanlarınıza hem şık hem de kullanışlı bir tasarım eklemeye ne dersiniz? Montana zigon sehpa seti, dilerseniz koltuk yanında dilerseniz de orta sehpa olarak kullanabileceğiniz fonksiyonel tasarımıyla evlerinize hoş bir hava katıyor.

3 farklı boyutta tasarlanan 3’lü zigon sehpa takımı, standart dikdörtgen zigon sehpalardan farklı olarak yuvarlak formuyla zarif bir görünüme sahip. Yuvarlak tablasının kenarlarında ve dört ayağının alt kısımlarında kullanılan rose gold detaylar, tasarıma lüks ve hoş bir tarz katıyor. Siyahın asaleti ise doğal ahşap görüntüsü ile ideal bir kombin oluşturuyor.

Montana koleksiyonunda yer alan mobilyalarla ve Doğtaş’ın modern tarza sahip aksesuarlarıyla kombinleyebileceğiniz ürünle dekorasyonunuza şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MONTANA Kalite detaylarda saklıdır