EN TR

NADIA KOLTUK TAKIMI

7.843 TL İndirimli Fiyat 5.490 TL

NADIA KOLTUK TAKIMI

7.843 TL İndirimli Fiyat 5.490 TL

Ev gibisi yok. Bizi dinlendiren, koruyup kollayan evlerimiz, hayat tercihlerimizden etkileniyor. Çünkü nihayetinde bizi temsil ediyor: Birer akım olmaktan sıyrılıp yaşam felsefesine dönüşen alışkanlıklarımızı yansıtıyor. Son yıllarda bu şekilde hayatlarımıza giren ve yerini her geçen gün sağlamlaştıran Danimarka asıllı Hygge, Nadia Koltuk Takımı’nın tasarımına ilham veriyor.

Doğtaş tasarımcıları Nadia’yı tasarlarken İskandinav kültürünün yalın dizayn anlayışından besleniyor; doğal malzemelere verilen önemi göz önünde bulunduyor ve modern çizgilerle şekillenen parçaların birer hikayesi olmasına özen gösteriyor.

NADIA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

NADIA

G: 222 / Y: 81 / D: 86 NADIA ÜÇLÜ KOLTUK
3.343 tl 2.340 tl
+ 1 ADET -

NADIA

G: 192 / Y: 81 / D: 86 NADIA İKİLİ KOLTUK
2.929 tl 2.050 tl
+ 1 ADET -

NADIA

G: 70 / Y: 86 / D: 80 NADIA BERJER
1.571 tl 1.100 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol