EN TR

NADIA KÖŞE TAKIMI - SAĞ

NADIA KÖŞE TAKIMI - SAĞ

2016 Dünya Mutluluk Raporu’na göre dünyanın en mutlu insanları Danimarka’da yaşıyor. Başkent Kopenhag’daki Mutluluk Araştırmaları Enstitüsü’nün çalışmaları, bu mutluluğun sırrının, yaşam felsefesi “Hygge”de gizli olduğunu ortaya koyuyor. Hygge’nin dekorasyon kodlarına göre tasarlanan Nadia Köşe Takımı, huzuru, keyfi ve neşeyi bir araya getiriyor.

Hayatta hisettiğimiz duyguları tarif edemediğimiz anlar vardır. Sevdiklerimizle vakit geçirmenin verdiği mutluluk, elimizde sıcacık kahveyle favori filmimizi izlemenin verdiği keyif ya da hava tam istediğimiz kıvamdayken en sevdiğimiz aktiviteyi yapmanın verdiği haz gibi... Danimarkalılar böyle anları daha sık yaratıyor, paylaşıyor ve tadını çıkarıyorlar. Adına da “Hygge” diyorlar. İşte bu felsefe bir yaşam biçimi olduğu için, dekorasyona yansıması da var.

Nadia Köşe Takımı, İskandinav kültürünün konforu ön plana çıkaran, minimal ama doğal dekorasyon anlayışından ilham alıyor. Ana tema sıcaklık. Köşe takımının doğal olarak sağladığı konfor, ahşapla destekleniyor. Ekru ve ceviz renkleri tercih edilebilecek uzun ayaklar, modern havaya vurgu yapıyor. Kırlenler sayesinde konfor alanı sağlamlaştırılıyor. Sırt minderlerindeki dekoratif metal klips uygulaması, odaya bir doz ışıltı katıyor.

NADIA KÖŞE TAKIMI - SAĞ

NADIA KÖŞE TAKIMI - SAĞ

Genişlik: 265
Yükseklik: 85
Derinlik: 156

NADIA KÖŞE TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

NADIA

G: 265 / Y: 85 / D: 156 NADIA KÖŞE TAKIMI - SAĞ
Kampanyasız Fiyat 8.166 tl 1+11 Taksitli Fiyat 5.045 tl 1+5 Taksitli Fiyat 4.671 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Nakit ödemelerde uygulanan %15 indirim 1+11 fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol