NELSON
NELSON
NELSON

NELSON Üçlü Kanepe

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Oturma odası grubunuzun bileşenlerine yeni bir üye ekleyerek evinizin dekorasyon tarzını kişiselleştirmeye ve konforunuzu artırmaya ne dersiniz? Nelson üçlü kanepe özel tasarımını evinizdeki yaşam alanlarınıza taşıyabilir, pratik kullanım deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

NELSON ÜÇLÜ KANEPE

Salonunuzun ya da oturma odanızın dekorasyonuna yepyeni bir soluk katmanın yanı sıra alandan tasarruf etmenize olanak tanıyan ve son derece fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunan bir üçlü koltuk hayal edin. İşte karşınızda, tasarımında modern ve şık çizgileri buluşturan Nelson üçlü kanepe!

Nelson üçlü kanepe, birinci sınıf kalitede bileşenler kullanılarak hazırlanan özel tasarımıyla size yaşam alanlarınızda maksimum konfor sunuyor. Açılarak çekyat şeklinde de kullanılabildiği için kalabalık misafirlerinizi ağırladığınızda ya da yaşam alanlarınızda konforunuzu artırmak istediğinizde sizi asla yalnız bırakmıyor.

Nelson üçlü kanepe raylı sistemle kolaylıkla açılabilen çekmeceleri, size yaşam alanlarınızda yerden tasarruf etme olanağı sunuyor. Geniş alan hacimli çekmecelere dilediğiniz eşyalarınızı yerleştirebilir, arzu ederseniz nevresim takımlarınızı pratik bir şekilde bu bölmelerde saklayabilirsiniz.

NELSON Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.