EN TR

NEW EXCLUSIVE ORTA SEHPA

NEW EXCLUSIVE ORTA SEHPA

Gücünü koyu renklerin asaletinden alan New Exclusive Yemek Odası Takımı, kübik formlarla geometrik yüzeyleri de oyuna dahil ediyor. Yansımalı detaylar sayesinde ışıktan daha fazla yararlanılıyor. Farklı disiplinlerin uyumu, monokrom kullanımlardan geliyor.

Klasik dekorasyon tarzı, evin genelinde olduğu gibi yemek odasında da belli bir zarafeti şart koşar. Bu zarafet çoğunlukla uyumlu bir stil tavrıyla sağlanır. Bu gizli kuralı ihmal etmeyenler, New Exclusive Koleksiyonu’na bayılacak. Abartıdan uzak bir dekoratif kombinin konuk ağırlamak için yeterli gelmeyeceğini düşünenler dahi, serideki parçaların güçlü duruşlarından çok etkilenecek.

Ahşabın dokusundaki tatlı kızılla gizemli kahve, seriye zengin ve asil bir görünüm katan en önemli etmenler. Koyu renk ahşap ve parlak yüzeyler, yemek odasına kendiliğinden ışıldayan bir görünüm katacak. Materyaller bu kadar güçlü olunca, tasarımda çizgiler sade tutularak denge sağlanmış. Dolayısıyla New Exclusive’in doğuştan gelen zarafetine gölge düşürmemek en doğrusu. Kendi başlarına çok ön plana çıkmayacak kaliteli parçalar, seriye eşlik etmekte zorlanmayacaktır.

NEW EXCLUSIVE ORTA SEHPA

NEW EXCLUSIVE ORTA SEHPA

Genişlik: 996
Yükseklik: 357
Derinlik: 1057

NEW EXCLUSIVE YEMEK ODASI TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol