OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA

OLIVIA Tv Ünitesi - Beyaz

Feminenliği salonunuzun tam ortasına taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Beyaz Olivia TV ünitesi, hem zarafeti hem de feminenliği yaşam alanınıza getiriyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

OLIVIA TV ÜNİTESİ - BEYAZ

İki ayrı modülden oluşan Olivia TV ünitesi, her iki modülle de dekorasyonunuzu zenginleştirmenize yardımcı oluyor. Yüksek ayaklı, geniş yüzeyli, çekmece, dolap ve raf alanları ile bir anda kullanışlı ve şık bir ürüne sahip olmanızı sağlayan alt modül, çizgi detayları ve altın renkli dikey kulplarıyla modern bir hava kazanıyor. Televizyon için adeta bir çerçeve görevi gören üst modül ise televizyon için bir çerçeve görevi görürken aynı zamanda rafıyla aksesuarlarınızı sergilemeniz için yeni bir alan yaratıyor. Bu modülde de kullanılan çizgi detayları kusursuz çizgilerin devam etmesini sağlıyor.

Beyaz rengi sayesinde oturma odanıza daha ferah bir hava katacak, ailenizle geçirdiğiniz film akşamlarını çok daha zevkli hale getirecek Olivia TV ünitesi, tasarımıyla modern evlerin baş köşesinde olmaya aday. Dekorasyonda sade renkleri seviyorsanız Olivia TV ünitesi tam size göre. Ayrıca beyaz olduğu için TV ünitenizin üzerine dilediğiniz renkte biblo koyarak eşleştirebilirsiniz.

Hemen Doğtaş üzerinden Olivia TV ünitesini inceleyin.

OLIVIA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.