OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA
OLIVIA

OLIVIA Yan Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Evinizde modası hiçbir zaman geçmeyecek mobilyalara yer vermek istemez misiniz? O zaman vakit kaybetmeden Olivia yan sehpayı inceleyin.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

OLIVIA YAN SEHPA

Yorucu bir günün ardından eve gelip ayaklarınızı uzatmak ve sıcak çayınızı yudumlamak mı istiyorsunuz? Bunun için en büyük yardımcınız yaşam alanlarınızın neredeyse her yerinde kullanabileceğiniz yan sehpalar. Doğtaş da bu isteğinize kayıtsız kalmıyor ve Olivia yan sehpayı tüm güzelliğiyle beğeninize sunuyor.

Olivia yan sehpa hem beyaz hem de siyah seçenekleriyle her türlü ev dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlıyor. Yenilikçi stillerden hoşlanıyorsanız özellikle diğer yan sehpalardan farklı ayak tasarımı ile dikkat çeken yan sehpayı inceleyebilirsiniz.

Oliva yan sehpanın dairesel tasarımı evinizin her köşesine uyum sağlıyor. Sehpanızı silerseniz salonunuzun bir köşesine, dilerseniz oturma grubunuzun hemen yanına konumlandırabilirsiniz.

Olivia yan sehpa, yalnızca tasarımı ve kullanım kolaylığıyla değil temizlemesi kolay materyaliyle de beğeni topluyor. Düz zeminini rahatlıkla temizleyebilir, üzerine dilerseniz atıştırmalıklarınızı, dilerseniz biblolarınızı, dilerseniz de halihazırda okuduğunuz kitabı koyabilirsiniz.

Olivia yan sehpayı yakından inceleyin, evinizde hem şık hem kullanışlı mobilyalar kullanmanın keyfini çıkarın.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

OLIVIA Kalite detaylarda saklıdır