SALON AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Salon Aydınlatma Ürünleri Hakkında

Ortamı ışıklandırmak, aydınlık bir atmosfer yaratmanın yanı sıra oturma odası ve salon dekorasyonunu güçlendirmek gibi bir misyonu da bulunan aydınlatma ürünleri, evinizi tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın zarif çizgileriyle taçlandırıyor.

Doğtaş’ın oturma odası aydınlatma ürünleri arasında bulabileceğiniz avize, lambader ve abajur seçenekleri, hem aydınlatma hem de dekorasyon ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyor.

Öte yandan dekoratif aydınlatma ürünleri, ev dekorasyonunun en vazgeçilmez ögelerini oluştururken göz sağlığını da önemli ölçüde etkiliyor. Bu nedenle, evinizde en çok zaman geçirdiğiniz alanlar için tercih edeceğiniz aydınlatma çeşitleri için özenli bir araştırma süreci yürütmenizde fayda var.

Doğtaş’ın oturma odası ve salon aydınlatma seçenekleri, öncelikli olarak dekorasyonunuzu tamamlamak üzere tasarlanırken göz sağlığı ve aydınlatma ihtiyacınız da dikkate alınarak geliştiriliyor. Peki Doğtaş’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde ne gibi aydınlatma seçenekleri beğeninize sunuluyor?

Doğtaş Sarkıt Aydınlatma Modelleri

Sarkıt avize, tavan aydınlatma veya sarkıt aydınlatma adı ile anılan aydınlatma modelleri, oturma grubu ve diğer mobilyaların tarzını en ideal biçimde ortaya koymaya imkan sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında oturma odası/salon dekorasyonunun en kritik parçalarından biri olan avize modelleri, evin genel teması ile bütünleşecek özellikler taşıdığı zaman mükemmel bir ambiyans sergilemeye zemin hazırlıyor.

Doğtaş’ın hem spor hem de klasik yaklaşımını taşıyan Mayer Koltuk Takımı ile bir bütün haline gelen Mayer Füme Aydınlatma, kusursuz bir salon dekorasyonu için modern avize örneklerinden biri olarak gösterilebilir. Buna benzer şekilde Sante Koltuk Takımı ile mükemmel bir kombin oluşturacak detaylara sahip Elita Grace Aydınlatma da salon avize modelleri için güzel bir örnek olabilir.

Daha geniş ortamları aydınlatmak için ise Alice Siyah Aydınlatma ürünü en ideal seçeneklerden biri olacaktır. Hem ortama ışık sağlamak hem de ortama tarz katmak için tercih edebileceğiniz bu sarkıt avize modeli ile evinizde istediğiniz atmosferi yaratmak gayet basit!

Doğtaş Lambader Modelleri

Ev dekorasyonunun en estetik parçalarından lambaderler de Doğtaş’ın en çok tercih edilen aydınlatma seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğtaş’ın en seçkin lambader modelleri, oturma odası ve salon dekorasyonu ile bütünleşerek ruhunuzu evinize yansıtmanıza ön ayak oluyor.

Örneğin ayaklı lambader seçenekleri arasında bulunan ve modern görüntüsü ile ilgi toplayan Lumini Lambader, sanatçı ruhlu ve inovatif tarza sahip kişilerin stillerini taşıyor. Klasik, fakat ilgi çekici ayrıntıları ile ön plana çıkan Verones Lambader ise girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaranların ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Doğtaş Abajur Modelleri

En çok beğeni toplayan aydınlatma seçeneklerinden abajur modelleri ise dekoratif birer obje olmalarının yanı sıra ortam aydınlatması için de ideal birer aydınlatma ürünü olarak değerlendirilebilir. Pek çok farklı tarzda ve modelde bulabileceğiniz abajur modelleri arasında en sık tercih edilenlerin ise ayaklı abajur çözümleri olduğunu söylemek mümkün.

Gerek kullanım kolaylığı gerekse şıklığından dolayı dikkat çeken ayaklı abajur seçeneklerine en güzel örneklerden biri ise zarafetin adresi Gera Abajur Bronz ürünü olabilir. Diğer yandan elit görüntüsüyle kalpleri fetheden Elita Grace Abajur ürününün de dekorasyonu tamamlamak için tercih edilen seçeneklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Devamını Oku