EN TR
Özlem Süer imzalı kırlentler Doğtaş mağazalarında

Ünlü modacı Özlem Süer'in, Doğtaş'ın 2016 Koleksiyonu'nda yer alan Nora, Marsala, Casablanca ve Yeni Exclusive serileri için özel tasarladığı kırlentler Doğtaş mağazalarında müşterilerin beğenisine sunuluyor. Tasarımlarıyla Türk mobilya sektörüne öncülük eden Doğtaş'ın 4 yeni serisi için 4 ayrı kırlent tasarlayan Özlem Süer, bir moda tasarımcısı olarak, modayı ve trendleri dekorasyona uyarlayan Doğtaş ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade ediyor.


Dört seri, dört tasarım, dört dörtlük dokunuş...


Nora Serisi’ni tamamlayan kırlent tasarımında doğallıktan ve ahşabın sıcaklığından ilham alan Özlem Süer, tasarladığı kırlentte doğaya uyum sağlayan soft yeşil tonlarını öne çıkardı. İspanyol kadınının tutkulu rengini vurgulayan Marsala Serisi için Victorian desenleri geometrik biçimde betimleyen Süer; temanın modern ve şık hakimiyetini ortaya koydu. Casablanca Serisi için hazırladığı tasarımda ise, şehri anlatan renklerin yanında organik formlardan oluşan kapı motiflerinden ilham alan Özlem Süer, gelenekselden moderne dönüşün heyecanını yaşattı. Süer, Doğtaş uzmanlığını ve tecrübesini yansıtan Yeni Exclusive Serisi için tasarladığı kırlentte de ceviz ağaçlarının geometrik ve baskın biçimlerini daha detaycı ve minimal çizgilerle ortaya koyarak adeta dokuma kumaş etkisi yarattı.
Doğtaş 2016 Koleksiyonu'nda yer alan serilerin hikayelerini tamamlayan kırlent tasarımları ortaya koyan Özlem Süer ile Doğtaş'ın işbirliği mobilyada moda esintisi yaşatıyor. Süer imzalı kırlentler tüm Doğtaş mağazalarında satışa sunuluyor.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol