PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA

PALERMO PERA Tv Ünitesi

Masif ahşap görünümüyle yalın, minimal ve klasik bir tarzı yansıtan Palermo Pera TV, geometrik çerçeve detaylarıyla odanıza yepyeni bir boyut kazandıracak!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

PALERMO PERA TV ÜNİTESİ

Günün farklı saatlerinde rahat koltuğunuza uzanıp televizyon keyfi yapmaya bayılıyor musunuz? Öyleyse bu keyfi ikiye katlamak ve evinizin dekorasyonunu güzelleştirmek için Palermo Pera TV ünitesine bir göz atın..

Palermo Pera TV ünitesi, cevizin ana malzeme olarak kullanıldığı ve masif ahşap görünümün tüm yalınlığıyla hakim olduğu Palermo koleksiyonunda yer alıyor. Alt ve üst olmak üzere iki modülden oluşan şık tv ünitesi; üç boyutlu bir algı yaratan geometrik çerçeveleme sistemi, altın renkli, halka şeklindeki metal kulpları ile tarzını ortaya koyuyor. Ürünün her bir detayında hakim olan simetri, kusursuz bir görünüme imza atıyor.

Biri açık biri kapalı iki dikdörtgen alan ile her iki yanında bulunan kapalı, iki kare bölümden oluşan alt modül, eşya depolamak ve televizyonunuza bağlayacağınız cihazları yerleştirmek için size yeterli alanı sunuyor. İki kapalı, bir açık alandan oluşan üst modülde ise hem eşyalarınızı saklayabilir hem de aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz. Doğal ve sıcak görünüme sahip Palermo Pera TV ünitesini cam, ahşap aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

PALERMO PERA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.