PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA

PALERMO PERA Yan Sehpa

Evinizde doğal ve dingin bir atmosferi tercih ediyorsanız Palermo Pera yan sehpayı salon dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Modern tasarımıyla her türlü zevke hitap eden Palermo Pera yan sehpa, ihtiyaç duyduğunuz anlarda işlevselliğiyle de göz dolduruyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

PALERMO PERA YAN SEHPA

Palermo Pera koleksiyonunun yalın çizgisinin kusursuz bir yansıması olan yan sehpa, masif ahşap görünümüyle güçlü bir tarz ortaya koyuyor. Ceviz ağacının doğal dokusunu geometrik ve simetrik hatlarla buluşturan Palermo Pera yan sehpayı koltuk takımınızın başucuna yerleştirebilirsiniz. Sehpanızı canlı bitkilerden aydınlatma aksesuarlarına, biblolardan çerçevelere sevdiğiniz dekoratif objeleri sergilemek için kullanabilirsiniz.

Palermo Pera yan sehpa, bulunduğu her ortama hem modern hem de sıcak bir hava katan tasarımının yanına bir de işlevselliği ekliyor. Kitap okurken, film izlerken, ailece vakit geçirirken… Sehpanızı günün her anında keyifli saatlerinizin eşlikçisi olarak kullanabilirsiniz. Kolayca taşınabilen yan sehpayı misafirlerinizi ağırlarken de ikramlarınızı sunmak için de değerlendirebilirsiniz.

PALERMO PERA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.