Palm Palm

 

Palmiye esintisi taşıyan Palm Nevresim Takımı, yatak odanıza doğanın enerjisini taşır.
  • Genel Bakış

Palm

Ceviz ağacının sakin karakteri, serideki bütün parçalara hükmediyor. Bazalı ve bazasız karyola, 5 ve 6 kapılı dolap ve geniş ve yüksek şifonyer seçenekleri, Palermo Pera Yatak Odası Takımı’nın sonsuz işlevselliğini garanti ediyor. Beyazın ahşapla ebedi dostluğu, doğa odaklı bir minimalizm yaratıyor.

Koleksiyonun estetik vizyonu, mimari esinlenmelere dayanıyor. Cevizin sıcaklığıyla birleşen geometrik formlar, simetriyi ön plana çıkarıyor. Yatak odasında sakinlik ve düzen arayanlar için Palermo Pera ideal bir seçim.

Palermo Pera’nın disiplinli ve rafine tavrı, yatak odası takımındaki tüm parçalara yansımanın ötesinde, odadaki her detaya yön verecek güçte. Bu köşeli takım, yatak başlığındaki dilimli yapıyla başlıyor. Farklı genişliklerde, bazalı ya da bazasız olarak tercih edebileceğiniz karyola, mat cevize doğal ve rahat bir rol veriyor.

Komodin ve şifonyerlerdeki uzun ayak yapısı, zarafeti arttırırken dinamik bir kullanım sunuyor. Şifonyer geniş ya da yüksek yapılı seçenekleriyle ihtiyacınıza cevap veriyor. Yuvarlak formlu kulplar, dolap ve çekmecelerin simetri oyununa katkıda bulunuyor. Beş ve altı kapılı dolaplarsa hem pratik, hem etkili modeller.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.