YAŞAM ALANLARI KOLEKSİYONLAR

PAOLA KÖŞE TAKIMI

5.071 TL İndirimli Fiyat 3.550 TL

PAOLA KÖŞE TAKIMI

5.071 TL İndirimli Fiyat 3.550 TL

Hatları modern esintilerle sertleştirilmiş bir romantik. Paola’nın farklı dünyalardan gibi görünen detayları, birbirini tamamlayan enerjileriyle şaşırtıyor. Zengin desen ve dokular, köşe takımını bir mücevher gibi parlatıyor. Eklektik yapısı onu göz alıcı kılıyor.

Paola Köşe Takımı, geniş kalıbı sayesinde konforu odağına alıyor. Bol kırlentle desteklenen tasarım, bej rengi ve aralara serpiştirilen çiçek desenleri sayesinde İngiliz dekorasyon tarzını yakalıyor. Onu meşe ağacı ve beyazın dingin uyumuyla tamamlayın. Orta sehpa, TV ünitesi ve konsol, romantik detaylarıyla seriye eşlik etmeli. Eskitme görünümlü parlak aksesuarlar, Paola’nın stilindeki nostaljik yansımaları pekiştirecektir. Cam parçalarsa odayı aydınlatma görevini başarıyla tamamlayacaktır.

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

Genişlik: 245
Yükseklik: 66
Derinlik: 151

PAOLA KÖŞE TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

PAOLA

G: 245 / Y: 66 / D: 151 PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE
5.071 tl 3.550 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol