EN TR

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

Hatları modern esintilerle sertleştirilmiş bir romantik. Paola’nın farklı dünyalardan gibi görünen detayları, birbirini tamamlayan enerjileriyle şaşırtıyor. Zengin desen ve dokular, köşe takımını bir mücevher gibi parlatıyor. Eklektik yapısı onu göz alıcı kılıyor.

Paola Köşe Takımı, geniş kalıbı sayesinde konforu odağına alıyor. Bol kırlentle desteklenen tasarım, bej rengi ve aralara serpiştirilen çiçek desenleri sayesinde İngiliz dekorasyon tarzını yakalıyor. Onu meşe ağacı ve beyazın dingin uyumuyla tamamlayın. Orta sehpa, TV ünitesi ve konsol, romantik detaylarıyla seriye eşlik etmeli. Eskitme görünümlü parlak aksesuarlar, Paola’nın stilindeki nostaljik yansımaları pekiştirecektir. Cam parçalarsa odayı aydınlatma görevini başarıyla tamamlayacaktır.

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

PAOLA YATAKLI SANDIKLI KÖŞE

Genişlik: 245
Yükseklik: 66
Derinlik: 151

PAOLA KÖŞE TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol