EN TR

PARMA BERJER

PARMA BERJER

Sade bir hayat mı düşlediğiniz? Bolca doğal cazibe, görüntüsünden samimiyet akan dokular ve ışıktan korkmayacak kadar özgüvenli bir duruş? Makyajsız da güzel olan bir kadın gibi.

Doğtaş’ın Parma Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda natürellik, samimiyet ve kendine güvenen bir ifade biçimi arayanlar için benzersiz bir keşif olacak. Parlak kadife kumaşlara seçeceğiniz kırlentler, yumuşak bitişli bir görünüm sağlayacak. Modern bir dekorasyonun anahtarıysa ton sür ton kullanımlar. Bırakın koltuğunuzun sakin rengine yakın tondaki perdeler ve ahşap sehpalar eşlik etsin. Aksesuarlar aynı dinginliği sürdürsün. Yüzünüzü tekrar doğaya dönün. Evinize canlılığı bitkiler getirsin. Metal yansımalı ufak tefek parçalar ışıkla dans etsin.

Parma Koltuk Takımı’nda ikili ve üçlü koltukla bir adet berjer bulunuyor. İkili ve üçlü koltuklar, yatak olarak kullanılmak üzere ters makas sistemiyle açılabiliyor. Hem konforunuzu düşünen, hem de gözünüze hitap eden koleksiyon sayesinde misafir ağırlamak bambaşka bir keyfe dönüşüyor.

Gücünü konforundan alan sakin tasarımların etkisiyle, Parma Koleksiyonu sürreal bir dünya oluşturuyor. Dışarıdaki büyük mücadeleden ayrışmış bir dünya. Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

PARMA BERJER

PARMA BERJER

Genişlik: 95
Yükseklik: 92
Derinlik: 80

PARMA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

PARMA

G: 240 / Y: 82 / D: 85 PARMA ÜÇLÜ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 6.618 tl 1+11 Taksitli Fiyat 3.574 tl 1+5 Taksitli Fiyat 3.309 tl
+ 1 ADET -

PARMA

G: 189 / Y: 82 / D: 85 PARMA İKİLİ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 3.806 tl 1+11 Taksitli Fiyat 2.055 tl 1+5 Taksitli Fiyat 1.903 tl
+ 1 ADET -

PARMA

G: 95 / Y: 92 / D: 80 PARMA BERJER
Kampanyasız Fiyat 2.655 tl 1+11 Taksitli Fiyat 1.434 tl 1+5 Taksitli Fiyat 1.328 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol