YAŞAM ALANLARI KOLEKSİYONLAR

PARMA BERJER

1.714 TL İndirimli Fiyat 1.200 TL

PARMA BERJER

1.714 TL İndirimli Fiyat 1.200 TL Kampanyalı Fiyat 1.080 TL

Ev dekorasyonunda bu özellikleri arayanlar için benzersiz bir keşif olacak. Parlak kadife kumaşlara seçeceğiniz kırlentler, yumuşak bitişli bir görünüm sağlayacak. Modern bir dekorasyonun anahtarıysa ton sür ton kullanımlar. Bırakın koltuğunuzun sakin rengine yakın tondaki perdeler ve ahşap sehpalar eşlik etsin. Aksesuarlar aynı dinginliği sürdürsün. Evinize canlılığı bitkiler getirsin. Metal yansımalı ufak tefek parçalar ışıkla dans etsin.

Parma Koltuk Takımı’nda ikili ve üçlü koltukla bir adet berjer bulunuyor. İkili ve üçlü koltuklar, yatak olarak kullanılmak üzere ters makas sistemiyle açılabiliyor. Hem göze hitap ediyor, hem de fonksiyonel. Günlük telaşlardan, şehrin gürültüsünden ve kaotik kalabalıklardan uzakta; iyi hissetmek ve hissettirmek isteyenler için.

PARMA BERJER

PARMA BERJER

Genişlik: 95
Yükseklik: 92
Derinlik: 80

PARMA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

PARMA

G: 240 / Y: 82 / D: 85 PARMA ÜÇLÜ KOLTUK
3.714 tl 2.600 tl
+ 1 ADET -

PARMA

G: 189 / Y: 82 / D: 85 PARMA İKİLİ KOLTUK
2.643 tl 1.850 tl
+ 1 ADET -

PARMA

G: 95 / Y: 92 / D: 80 PARMA BERJER
1.714 tl 1.200 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol