PENTA
PENTA
PENTA

PENTA Koltuk Takımı

 

Farklı renklerin, dokuların ve desenlerin bir araya geldiği Penta koltuk takımı ile oturma odanıza benzersiz bir dokunuş katın.
  • Genel Bakış

PENTA KOLTUK TAKIMI

Yeni Penta Koltuk Takımı, renk seçenekleri ve geleneksel desenlerin yer aldığı detaylarıyla yaşam alanınızın görünümüne şıklık kazandırıyor. Koltuk kollarındaki düğme kapitone ve düz kapitone dikiş tasarımlarıyla dikkat çeken Penta koltuk takımı, modern ve geleneksel tarzı bir arada sunuyor.

Penta koltuk takımı; kırlentleri, ceviz ve siyah alternatife sahip ayakları, renk seçenekleri gibi tasarım özellikleriyle beğeni kazanıyor. Tasarımının yanı sıra rahat ve konforlu yapısıyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir ortam yaratmanıza da olanak tanıyor. Sırt minderleri, konforlu oturum alanı sayesinde ürün grubu, konfor ve şıklığı bir arada bulmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılıyor.

Penta koltuk takımı, dar mekanlar için de fonksiyonel kullanım imkanı sunuyor. Sandık özelliğiyle sık kullanmadığınız eşyaları saklayabilmenizi sağlayan ürün, Zero-Wall mekanizmasıyla ise yatak olarak da kullanılabiliyor. Bu da misafirleriniz için de konforlu bir alan sunabilmenize yardımcı oluyor.

Yüksek ayak yapısıyla temizlik kolaylığı da sunan Penta koltuk takımı, sizlere bir koltuk takımından çok daha fazlasını sağlıyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.