RAVENNA
RAVENNA
RAVENNA
Ravenna 180X200 Karyola
Ravenna 180X200 Karyola

RAVENNA 180X200 Karyola

Sezon trendi mat ahşap görünümü, doğallığa atıfta bulunmanın yanında modern ve şehirli bir imaj çiziyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

RAVENNA 180X200 KARYOLA

Meşe ağacının natürelliği, yatak odanızın tarzını belirliyor. Gözünüz her detayda kahve tonlarını ve ona eşlik etmek üzere kırık beyazı arayacak. Ravenna Yatak Odası Takımı, tüm parçalarıyla fonksiyonelliğin tanımını yeniden yapıyor.

Sezon trendi mat ahşap görünümü, doğallığa atıfta bulunmanın yanında modern ve şehirli bir imaj çiziyor. Uzun ayaklı tasarımlar, bu şehirli mizaca uyum sağlamakla kalmıyor; kullanım kolaylığı da sunuyor.

Deri ve yansımalı roze metalden oluşan kulplar, modernizme bir gönderme daha yapıyor. Her detayda, atlanmadan yer verilen tek madde şu: Sadeliğin içindeki moda asla demode olmaz.

Ravenna Yatak Odası Takımı’nda iki farklı genişlikte tercih edebileceğiniz bazalı ya da bazasız karyola, beş kapaklı dolap, şifonyer, komodin ve ayna bulunuyor. Yatak başlığı, geniş tasarımıyla ikonik bir tavır ortaya koyuyor. Kumaşla aynı renk, hafif dikişle oluşturulan kapitone, başlığa boyut katıyor.

Komodinler ve şifonyer, size özel alanları zevkinize göre doldurma imkanı sunuyor. Dolabın içindeki bölmeler hayat kurtarıyor. Meşe ağacından mat ahşap, her parçadaki dingin yanın altını çiziyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.