Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
Relax
Relax
Relax
Relax

Relax Clean Yatak

 

Relax Clean Yatak, yıkanabilir kılıfı ile ne zaman istenirse yatağı temizlemeye imkan verir. Paket yay teknolojisi ile vücudun her bölgesine ihtiyaç duyulacak kadar destek verir. Bu sayede daha az basınç hissettirir ve vücudu daha iyi destekler. Relax Clean yatağın konforu, son derece esnek yapıda olan HR sünger ve Hyper süngerler ile desteklenmiştir. Bu eşsiz tasarım, gece boyunca vücudu dinlendirir ve yeni güne zinde bir başlangıç yapmaya katkı sağlar.
  • Genel Bakış

Relax Clean Yatak

RELAX CLEAN YATAK KİMLERE ÖNERİLİR?

  • Eşlerinin Dönüş Hareketlerinden Etkilenenlere : Relax Clean Yatak, paket yay sistemine sahiptir. Paket yaylar, klasik yayların aksine birbirlerinden bağımsız çalıştığı için sadece vücudun yatağa basınç yaptığı yerlerde, etkiye göre tepki verir. Bu sayede eşlerden biri ne kadar hareket ederse etsin, diğeri bu dönüş hareketlerinden etkilenmez, uykusu bölünmez.

  • Uyku Sırasında Bel ve Sırt Ağrıları Yaşayanlara : Yatak kaynaklı bel ve sırt ağrılarının en önemli sebeplerinden birincisi, vücudun yatak tarafından doğru desteklenememesi, vücudun ağır ve basınçlı noktalarının yatağa çok gömülmesi ya da hiç gömülememesinden kaynaklanır. Relax Clean Yatak, Hızlı Seçim Asistanı ya da Lova Test aracılığı ile doğru tükeicilerle eşleştirildiğinde vücudu tam destekler ve basıncı minimize eder. Bu sayede uyurkenki kan basıncı dengelenir, akış rahatlar ve iyi bir gece uykusu yaşanır.

  • Uykuda Terleme Sorunu Olanlar : Relax Clean yatağın iç malzemeleri ve kumaşı, nefes alabilen, yüksek hava geçirgenliği olan malzemelerden oluşturulmuştur. Bu sayede uyku süresince terleme sorunu yaşayanlar için ideal iklimde bir uyku ortamı sağlar.

  • Yatak Hijyenine Önem Verenler : Relax Clean yatak, kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir pede sahiptir. 300’de yıkanabilir olan ped, yatağının hijyenini sürekli korumak isteyen tüketiciler için vazgeçilmez bir özelliktir.
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.