EN TR

RETRO ORTA SEHPA

1.910 TL İndirimli Fiyat 1.145 TL

RETRO ORTA SEHPA

1.910 TL İndirimli Fiyat 1.145 TL

Mimari formların güçlü duruşu, Retro Yemek Odası Takımı’nda hayat buluyor. Üç boyutlu yüzeyler, 70’li yılların estetik anlayışına referans veriyor. Koyu renklerin sade kullanımı sayesinde, geçmişle modernizmin yolları kesişiyor. Ortaya çıkan ikonik tavır, karakterli bir duruşun eseri.

Retro Yemek Odası, çizgi olarak 70’lerin hatlarına dayansa da keskin hatları, koyu renkleri ve sadeliği onu oldukça modern bir görüntüye kavuşturuyor. Sandalyelerde kullanılan taş rengi kumaşlar, asil ceviz ağacını yeni tarz bir şıklıkla tamamlıyor. Konsol, dressuar ve TV ünitesi, kendi görevlerini en iyi şekilde yerine getirirken tüm parçalarla uyum içinde. Onların bu stil sahibi görünümünü biraz endüstriyel, biraz maskülen, çokça trend aksesuarla tamamlamak gerek. Bu noktada siyahın gücünden yardım alın. Güvercin grisi kahve takımları, vazolar ve siyah şapkalı aydınlatmalar havalı bir yemek odasının kapılarını açacak.

RETRO ORTA SEHPA

RETRO ORTA SEHPA

Genişlik: 996
Yükseklik: 348
Derinlik: 1016

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol