RIENA Tv Ünitesi Modülü

 

Sofistike, doğal ve zamansız stiliyle entelektüel bir yaşam arkadaşı.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

RIENA TV ÜNİTESİ MODÜLÜ

Çok özel, sofistike bir dekorasyonla yaşam alanlarınızı güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Her bir detayında davetkar Fransız şıklığının izlerini taşıyan Riena TV ünitesi tüm zarafetiyle sizi bekliyor.

Meşenin hoş ve doğal rengini beyazın saf görünümü ile harmanlayan Riena koleksiyonu, TV ünitesi ile de bu şıklığı devam ettiriyor. Riena TV ünitesi, doğallıkla harmanlanmış beyaz rengi, zarif ayakları, kıvrımlı hatları, retro kulpları ve bordürleri ile çekici, çok şık bir tarz kazanıyor. Tek bir modülden oluşan TV ünitesi, asla eskimeyecek zamansız görünümüyle evinizi uzun yıllar güzelleştirmeye devam ediyor.

TV altına konumlandırılan Riena TV ünitesi modülünün kapalı alanlarında dilediğiniz eşyaları saklayabilir, açık rafında ya da üst yüzeyinde şık biblolalarınızı, aydınlatma ürünlerinizi ya da diğer dekoratif aksesuarlarınızı sergileyebilirsiniz.

Evinize Fransız dekorasyonunun benzersiz ruhunu taşımak için Riena TV ünitesi ile birlikte Riena koleksiyonunda yer alan diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

RIENA Kalite detaylarda saklıdır