RIENA
RIENA
RIENA
RIENA
Yemek Odası Takımı

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

RIENA YEMEK ODASI TAKIMI

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması.

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması. Riena Yemek Odası Takımı, adeta bir yeni saraylı.

Görkemin en sade versiyonuyla tanışın. Dozunda kullanılan kavisli hatları, detaylarda boğulmanızı engelliyor. Açık rengi, tasarımın verebileceği ağır havaya gençlik dopingi yapıyor.

Yemek masası ve sandalyelerindeki minimal çizgileriyle modernizme göz kırpıyor. Eksantrik, feminen ve biraz da asi. O tam anlamıyla romantik bir neo-klasik.

Riena’nın gri kumaşları ve ahşap yüzeyleri yalınlıklarıyla göz okşuyor. Konsol ve vitrin gibi demirbaşlarsa, zanaatkar eli değimiş görünümleriyle birer sanat eseri niteliğinde. Kulplarda dahi hissedilen zarafet, konsol aynasından TV ünitesine kadar tüm parçalara hükmeder durumda.

Meşe ağacının mat beyazla birlikteliğinden naif bir uyum doğuyor. Bu asil cazibe, aksesuar karakterinize de yansımalı. Koleksiyonun güzellik obsesyonu, aksesuarlarda da tercihinizi kibar ama fark edilir olandan yana kullanmanız gerektiğine dair bir ipucu aslında.

Mat parçaların ışıltıyla flörtü, yemek odanızda heyecanı arttıracak. Her bir parçanın kendine güveni, mesafeyi korurken heyecanın hiç kaybolmamasını sağlayacak.

RIENA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.