RITA
RITA
RITA

RITA Koltuk Takımı

 

Rita koltuk takımı yumuşak renk tonlarıyla ve geleneksel tasarımın izlerini taşıyan detaylarıyla dikkatleri üzerine topluyor.
  • Genel Bakış

RITA KOLTUK TAKIMI

Rita koltuk takımı; minimal tasarım detayları, renk seçenekleri, özel kırlentleri ve tüm görünümüyle salonunuza eşsiz bir tarz kazandırıyor. Düğme kapitone ve düz kapitone dikişleriyle öne çıkan Rita koltuk takımı, hem modern hem de geleneksel tarzı bir arada sunuyor.

Rita koltuk takımı, rahat oturum alanıyla konforunuzu artırıyor. Aynı zamanda sırt süngerleriyle yaslandığınızda konforu en iyi şekilde hissetmenize yardımcı oluyor. Rita koltuk takımı, fonksiyonelliği ile de öne çıkıyor. Sandık fonksiyonu, az kullandığınız eşyalar için ideal bir depolama alanı oluyor. Zero-Wall mekanizması ise çift kişilik yatak olma özelliği sunuyor ve misafirlerinizin de konforunu artırıyor. Ceviz ve siyah renk seçeneklerine sahip koltuk takımının yüksek ayakları ise koltuk altlarının daha rahat temizlenmesini sağlıyor.

Şık kırlentleri, rahatlık sunan süngerli yapısı, ideal tasarımı ve tüm özellikleriyle Rita koltuk takımı sizlere bir koltuktan daha fazlasını sunuyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.