SCARLET Yan Sehpa

Klasik dekorasyon sevenlerden misiniz? O zaman Scarlet Yan Sehpa’nın klasik dekorasyonunuza uyum sağlayacak tasarımına bayılacaksınız!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

SCARLET YAN SEHPA

Ahşap ve işlemelerin bir arada kullanıldığı klasik tarzın en büyük takipçilerindenseniz Scarlet Yan Sehpa tam size göre! Yuvarlak üst kısmına yapılan işlemelerin inceliğine hayran olmamak elde değil. Üstelik üst kısmı klasik dekorasyona uyum sağlasa da birbirine geçmiş şekilde tasarlanan ayaklıkları, yalnızca klasik dekorasyonlara da değil modern evlere de çok yakışıyor.

Scarlet Yan Sehpa, yalnızca tasarımıyla değil aynı zamanda kullanışlı oluşuyla da ön planda. Özellikle küçük salonlu bir eviniz varsa Scarlet Yan Sehpa gibi üzerine elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları koyabileceğiniz, aynı zamanda dekoratif olarak da kullanabileceğiniz bir orta sehpaya ihtiyacınız olabilir.

Scarlet Yan Sehpa’yı dilerseniz koltuğunuzun, dilerseniz berjerinizin, dilerseniz de pencerenizin hemen yanına konumlandırabilirsiniz. Yaşam alanınızın neresine koyarsanız koyun hem şık hem işlevsel olacağına eminiz.

Scarlet Yan Sehpa’yı Doğtaş üzerinden inceleyebilir, yaşam alanınızdan maksimum verim almanın tadını çıkarabilirsiniz!

SCARLET Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.