Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
SECRET GARDEN
SECRET GARDEN

SECRET GARDEN Kitaplık

 

Her prensesin mutlaka gizli bir bahçesi olmalıdır…
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

SECRET GARDEN KİTAPLIK

Evinizin minik prensesini onun hayal dünyasına hitap eden bir oda takımı ile mutlu edebilirsiniz. Taç formlu detayları ve porselen çiçek desenleri detaylarıyla Secret Garden çocuk odası, kız çocuklarının tüm beklentilerine cevap veriyor.

Beyaz ve pembenin zarif uyumuyla hayat bulan Secret Garden çocuk odası, klasik country tarzı ile modern çizgilerin dengeli bir birleşimini sunuyor. Genç kızların da beğenerek kullanabileceği oda takımı, masalsı tarzının yanı sıra işlevsel özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Secret Garden, kullanışlı yapısı ve farklı ihtiyaçlara yönelik üniteleriyle her odaya uyum sağlıyor. Siz de çocuğunuzun odasının büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda yavrulu ve normal karyola alternatiflerini ve gardırop seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Farklı üniteleri kombinleyerek çalışma, giyinme alanları oluşturabilirsiniz.

Çocuğunuzun odasına özgün bir tarz katmak isterseniz Secret Garden koleksiyonunun zarif çizgileri ve soft renkleriyle tasarlanan; cibinlik, sandalye, puf, tavan ve masa lambası seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

SECRET GARDEN Kalite detaylarda saklıdır