SIENTO
SIENTO
Sıento Bazalar İle Kombin Başlık (160'Lık)
Sıento Bazalar İle Kombin Başlık (160'Lık)
Sıento Bazalar İle Kombin Başlık (160'Lık)

SIENTO Bazalar İle Kombin Başlık (160'Lık)

Siento Serisi, ceviz ağacının sıcak renk ve dokusunu taş rengiyle birleştiriyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

SIENTO BAZALAR İLE KOMBİN BAŞLIK (160'LIK)

Yatak odalarında ahşap dominasyonu. Siento Serisi, ceviz ağacının sıcak renk ve dokusunu taş rengiyle birleştiriyor. Sade çizgiler, uzun ayaklı tasarımlarla zarif bir resim oluşturuyor. Bütün unsurlar, derin bir uyku için bir arada.

Doğtaş, Siento Koleksiyonu’nda zanaatkar mirasını modern çerçevede yeniden yorumluyor. Sezon trendi masif ahşap görünümü, Siento Yatak Odası Takımı’nın karakterini belirliyor. Sade tasarımlar, kişisel yaşam alanlarında fazla efor sarf etmeden aradığını bulmak isteyenlere yardımcı oluyor. Onu tercih edenler, hip stil tavırları sayesinde ahşabı havalı bir şekilde yatak odalarına taşıyor.

Siento Yatak Odası Takımı’nı bu denli genç dekorasyon kültürüne ait gösteren bir diğer unsur, alçak tasarlanmış ve ahşapla sürtone duruşuyla fark yaratan kapitone yatak başlığı. Siento’da size karyola dışında çok fazla alternatif sunuluyor. Modern tasarımlara sahip komodin, şifonyer ve sürgülü dolapların ebat alternatiflerini ihtiyacınıza göre seçebilir; işlevselliğin sınırlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.