Sıento Tv Ünitesi

SIENTO Tv Ünitesi

Siento’nun doğal materyallerinin sportif formu, genç evlerin yemek odalarını süsleyecek.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

SIENTO TV ÜNİTESİ

Şıklığın yolu bu kez spor parçalardan geçiyor. Son yıllarda estetik algımızı değiştiren sade ve atletik parçalar, yeni sezonda evlerimize dahil olarak yarışın galibi olmaya aday gözüküyor. Siento’nun doğal materyallerinin sportif formu, genç evlerin yemek odalarını süsleyecek.

Spor salonlarından podyuma, oradan sokağa ve yaşam alanlarımıza taşan sportif parçalar, rahat bir görünümü karizmatik hale dönüştürmenin en konforlu yolu.

Siento Yemek Odası Takımı’nda temel güzellik algısına hizmet edecek, çok fazla detay içermeyen ama o basit haliyle hafif yaşamanın güzelliğini hatırlatan parçalar var.

Seriyi meydana getiren, ceviz ağacının samimi dokusu. Açılır yemek masası, kalabalık günlerin kurtarıcısı konumunda. Pratik kapaklı dolap ve çekmecelere sahip konsol, yemek ve çatal bıçak takımlarınız için çağdaş bir saklama alanı sunuyor.

TV ünitesiyse çeşitli modül alternatifleriyle evinize uygun tercih yapma imkanı sunuyor. Her parçadaki taş rengi detaylar, yine yeniden gençliğe ve modern dekorasyona çağrışım yapıyor.

SIENTO Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.